Evinizin Dekorasyonu ve Mobilya

Mobilya seçimi, perde seçimi, elektrikli eşyaların alınması ve yatak çarşaf seçimi gibi evinizin dekorasyonunun yapılması, siz tatildeyken kısa zamanda halledilmesi gereken ama çok zamanınızı alan önemli bir unsurdur. Neden böyle stresli bir işi SEVENSTARs ekibi eşliğinde keyifli bir geziye çevirmeyelim?

Ekibimiz size Antalya’nın seçkin mobilya mağazalarını göstererek hangi mobilyaların öncelikli ve gerekli olduğu ve hangilerinin sonraya bırakılabileceği konusunda danışmanlık yapar. Sıcak iklime uygun olmayan mobilyayı ayırmanıza yardımcı olur. Siz memleketinize döndüğünüzde de mobilyaların eksiksiz ve hasarsız olarak evinize teslim edildiğine dair SEVENSTARs ekibi sizi bilgilendirir

SEVENSTARs ile mobilyanızı evinizden bilgisayarınızın başından kalkmadan online olarak dahi alabilirsiniz.

  1. Yataş'ın websayfasını ziyaret edin. Mobilyaları beğenin. Görmeden almam derseniz Yataş'ın Antalya'daki 6 katlı mağazasını ziyaret ederek alabilirsiniz.  
  2. Yada Yataş websayfasına girerek kataloğu ve fiyat listesini indirip evinizden bize maille sipariş verebilirsiniz. Ödemeyi Yataş Mağazasının hesabına yatırdığınızda mobilya evinize ücretsiz olarak teslim edilir. Bunun için normal katalog fiyatı haricinde hiçbir ek ödeme yapmazsınız.

 Furniture shop in Turkey

Orion mattress
348 TL
sofa changes into 2 persons bed
                                              440 TL

Ambiente dresuar Corbette bed for mulit purpose. TV set

263 TL              285 TL              585 TL

Libra- Table, 4 chairs, vertical cupboard, horizantal cupboard Tommy sitting group revert into 2 persons bed

2.018 TL                      1.278 TL

Smart - Compleet bedroom furniture Glory - Compleet bedroom furniture 4.560 TL                        2.150 TL